Към съдържанието

Езиковата лента липсва?

• Не можете да публикувате нова тема
  • Please log in to reply
8 отговора на тази тема

dimitrovimini

dimitrovimini

Professional

• Стил: Aero Move
Здравейте, днес без да искам затворих езиковата лента, питах uncle Google, но не отких как да си я върна  :bn:  Някой би ли ми помогнал  :rolleyes:

n1k

n1k

Ultimate

Най-краткият път - win+r за да си отвориш Run, там пишеш control.exe input.dll и от language bar таба му посочваш docked in the taskbar

dimitrovimini

dimitrovimini

Professional

Благодарско :)

pitski

pitski

Professional

При мен проблема е същия (от известно време, преди си работеше), само че е по голям. Пробвах какво ли не и "не".
това:

Виж мнениетоn1k написа на 14.09.2009, 16:50 :

Най-краткият път - win+r за да си отвориш Run, там пишеш control.exe input.dll и от language bar таба му посочваш docked in the taskbar
беше първото.Тук
Прикачен файл  1.PNG   44,5K   193 Брой сваляния
и тук
Прикачен файл  2.PNG   119,64K   196 Брой сваляния
също я няма. Когато натисна ляв алт+шифт езиците се сменят, за сега това ме устройва до някъде(ако и то не се бъгне), но примерно когато искам да променя клавишите за смяна на клавиатурите, след като задам как да ги сменя когато натисна приложи и :blink:
Прикачен файл  3.PNG   46,22K   192 Брой свалянияпрозорчето се променя и показва това.
Те това е. :bn:

kambanaria

kambanaria

Basic

Здравейте при мен също изчезва смяната на езиците долу в лентата и никакви настройки от горепосочените не я оправят а аз не работя с клавиатура ползувам виртуалната.Като бях с ХП-то имаше същия проблем и го оправях с преинстал.Като излезе Уин 7 си викам е трябва да са го избегнали но същата работа иначе е доста стабилна ос.Ако някой е уепял да отстрани проблема да пише.Благодаря предварително.

IKAR

Здравейте!!!И аз имах същият проблем,много благодаря за помоща n1k  :thankyou: имащ от мен една виртуална бира  :cheers:

mavro

mavro

Professional

А при мене проблема е следния:

- това,което е написал n1k е направено   Прикачен файл  ScreenShot003.jpg   95,13K   69 Брой сваляния

- иконата е налична в Лентата на задачите  Прикачен файл  ScreenShot009.jpg   5,08K   58 Брой сваляния

- този процес е пуснат  Прикачен файл  ScreenShot010.jpg   15,39K   64 Брой сваляния

След рестарт иконата на Езиковата лента и процеса  ctfmon.exe изчезват !!!
Някакви идеи за оправане, защото ми писна да пускам процеса ръчно.

7564321

7564321

Basic

Използвай Task Scheduler за се стартира процеса ctfmon.exe

Mike_Toreno

Mike_Toreno

Premium

Дарител

Десния бутон на лентата на задачите  (taskbar) - ленти с инструменти (toolbars) - езикова лента (language bar)
Изчезването на този процес от списъка за стартиране е малко съмнително.
Твърде възможно е някоя гадинка да прави поразии.
Дано всичко да се оправи след добавянето в съответния списък.
Иначе има още един начин да го добавиш да се стартира - просто да го сложиш в списъка за стартиране на старт менюто. Някои от приложенията ми са си така и си работят. Не е зле да видиш и дали е пипано нещо по msconfig.
Препоръчвам ти да сканираш системата.
Тази работа намирисва.
Успех!